Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Wycieczka do Opalenicy

W jesiennej wycieczce do Opalenicy uczestniczyli uczniowie klasy II ze swoją wychowawczynią panią Renata Kasperek. Dzieci spacerowały ulicami  miasta, odwiedziły  min. Rynek, cmentarz, Kościoły: św. Mateusza i św. Józefa, Plac Piłsudskiego. Ponadto wzięły udział w zajęciach czytelniczych w Bibliotece Miejskiej. Głównym punktem wyjazdu były warsztaty kulinarne w pizzerii Donatello. Każdy uczeń pod czujnym okiem kucharza samodzielnie przygotował własną pizzę – począwszy od ugniatania ciasta, formowania go aż po dekorowanie przeróżnymi składnikami. Na koniec dzieci dokonały degustacji upieczonej pizzy i po stwierdzeniu, że wszystkim smakowała – otrzymały pamiątkowe certyfikaty kucharza-pizzera. Dobre humory nie opuszczały wycieczkowiczów przez cały dzień, a do domu powrócili z nowymi doświadczeniami i wrażeniami.

[ GALERIA ]
 

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity