Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Wyjazd do Poznania

Uczniowie klasy II i III skorzystali z zaproszenia dyrekcji i organizatorów  MTP i udali się do Poznania, żeby wziąć udział w programie edukacyjnym dla dzieci w ramach CAVALLIADY . Dzięki temu dzieci zapoznały się z elementami hodowli koni, zwiedziły stajnię , obserwowały konie różnych ras, zobaczyły, jak wygląda uprząż konia, na czym polega praca jeźdźca…  Miały również okazję obejrzeć fragment zawodów konnych w ujeżdżaniu, a także osobiście dosiąść konia. W drugiej części uczestnicy wyjazdu zwiedzili Wystawę Rękodzieła Artystycznego na terenie MTP. Do Poznania dzieci podróżowały pociągiem, co sprawiło im wiele radości i przysporzyło nowych doświadczeń: atrakcją był już sam przejazd pociągiem, ale niemało satysfakcji sprawiło spotkanie z kierownikiem pociągu, z konduktorem i całą obsługą kolei. Dla wielu uczniów nowością był także pobyt na dworcu kolejowym. Wycieczka została zaliczona do bardzo udanych.

[ GALERIA ]

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity