Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Wspólne flażoletowanie w Katedrze Archidiecezji Poznańskiej [styczeń 2012]

Czterdziestoosobowa grupa flażolecistów ze Szkoły Podstawowej w Porażynie uczestniczyła we wspólnym kolędowaniu „Śladami Trzech Króli”, które odbyło się w sobotę, 14 stycznia 2012 r. w Katedrze Archidiecezji Poznańskiej.

Koncert flażoletowy w Katedrze Poznańskiej
Nasi uczniowie wspólnie z ponad 1300 małymi muzykami z całej Wielkopolski zagrali w tak dostojnym miejscu min. „ Lulajże Jezuniu”, „Gdy Śliczna Panna”, „ Przybieżeli do Betlejem” oraz inne. Mieli również okazję poszukać brzmienia katedralnych organów, które składają się z ponad trzech tysięcy piszczałek. Atmosfera tej imprezy, jak przyznają uczniowie, była niesamowita. Już dziś wszyscy zapowiadają swój udział w tym koncercie, który odbędzie się w przyszłym roku – 12 stycznia 2013 r.

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity