Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Zumba dla Radka

Podczas Jarmarku Świątecznego w Opalenicy odbyła się również  „Zumba dla Radka”. Pani Elżbieta Palonek, która prowadzi warsztaty zumby w naszej szkole, wraz z innymi instruktorami zorganizowała maraton tańca, z którego dochód został przeznaczony na dofinansowanie leczenia Radka, który jest uczniem naszej szkoły. W przedsięwzięciu bardzo chętnie wzięły udział dzieci ze szkoły w Porażynie i nauczyciele, którzy upiekli ciasto dla wszystkich tańczących. Akcja była wielkim sukcesem dla organizatorów i uczestników – na hali OSiR tańczyło jednocześnie ponad 260 osób! Bardzo dziękujemy uczestnikom, organizatorom i sponsorom za tak wielki dar serca.
 

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity