Jarmark

Podczas I Jarmarku Świątecznego w Opalenicy dzieci z naszej szkoły wystąpiły na dużej scenie z bogatym programem artystycznym, w którym znalazły się piosenki, tańce i utwory flażoletowe – oczywiście o tematyce mikołajowo-świątecznej. Uczniowie wykonali piękne ozdoby na choinkę, która stanęła na Rynku . Ponadto rodzice przygotowali dekoracje świąteczne, które sprzedawali na naszym szkolnym stoisku wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Porażyna. Wszyscy bardzo dobrze się bawili; piękna pogoda i świąteczny nastrój sprzyjały spacerom i korzystaniu z przygotowanych na jarmark atrakcji. Bardzo dziękujemy dzieciom, rodzicom, nauczycielom i mieszkańcom Porażyna za zaangażowanie w promocję naszej szkoły podczas Jarmarku.

[ GALERIA ]