Turnieje Zdrowia [2005-2010]

Każdego roku: pod koniec kwietnia lub na początku maja, na podsumowanie miesiąca zdrowia, odbywa się w naszej szkole „Turniej zdrowia”, w którym uczestniczą wszyscy nasi uczniowie.

Turniej zdrowia
Turniej jest okazją do wykazania się zdobytą wiedzą na temat zdrowego stylu życia, odpowiedniego odżywiania, znaczenia ruchu, uprawiania sportów oraz korzystania ze świeżego powietrza – dla rozwijającego się organizmu młodego człowieka. Reprezentacje poszczególnych klas rywalizują więc ze sobą na różnych polach: wiedzy, umiejętności i sprawności fizycznej. Jest to dzień, w którym klasy prezentują także miesięczny dorobek swojej pracy na ten temat w dziedzinie plastyki i muzyki. Dzieci uczą się ponadto zdrowej rywalizacji, dopingują na różne sposoby swoich kolegów. Turniej został wpisany już na stałe do kalendarza szkolnych wydarzeń i jest przez wszystkich bardzo oczekiwany.