Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Spektakl "Pan Twardowski" - Teatr z Krakowa [marzec 2012]

7 marca 2012 roku 38 uczniów Szkoły Podstawowej w Porażynie, wraz z opiekunami, obejrzało spektakl pt.: ,, Pan Twardowski – tajemnice polskich legend”, wystawiony na scenie Nowotomyskiego Ośrodka Kultury przez Teatr Współczesny z Krakowa.

Sztuka z dużą dozą humoru pokazała perypetie Pana Twardowskiego, jego znajomości i potyczki z Diabłem oraz samą Panią Twardowską. Pouczająca, zabawna, pełna zarówno magii jak i prawd o życiu, zrealizowana z wykorzystaniem niesamowitych efektów specjalnych opowieść wciągnęła młodą widownię  w atmosferę tajemniczych legend, a doskonała gra aktorów, piękna scenografia, barwne kostiumy, zagwarantowały fantastyczną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Udział uczniów w przedstawieniu był możliwy dzięki wsparciu Rady Rodziców naszej szkoły. Dziękujemy!!!

Ochrona Danych Osobowych

   Fotografie i filmy

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity