Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Balik karnawałowy [styczeń 2012]

W środę, 1 lutego 2012 r. odbył się w naszej szkole Balik Karnawałowy dla przedszkolaków i najmłodszych uczniów. Już od samego rana w szkole panował gwar i śmiech – radości wszystkim przysporzyły kolorowe i bardzo oryginalne stroje, w które dzieci zostały przebrane.

Balik karnawałowy

Pod koniec zajęć rozpoczął się wreszcie tak oczekiwany przez wszystkich bal. Przybyły na niego min. księżniczki, królewny, wróżki, postacie z bajek: Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, ZORRO, królowie, piraci, żołnierze, muszkieterowie, rycerze, różne zwierzątka – pszczółka, króliczek, motylki; byli również: policjant i lekarz i karateka oraz wiele innych barwnych i ciekawych postaci. Wesołe pląsy, tańce, konkursy i wszelakie zabawy odbywały się pod kierownictwem przesympatycznego Diabełka i Pięknej Złotowłosej. Zabawa była wyjątkowa i udana, a jej uczestnicy bardzo niechętnie opuszczali salę balową.

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity