Szkoła Podstawowa w Porażynie - Smog nie jest OK

Smog nie jest OK

Uczniowie z naszej szkoły zostali laureatami Gminnego Konkursu „Smog nie jest OK”.  Julek Cegłowski i Tomek Olejniczak zajęli trzecie miejsce w kategorii konkursowej: „ film”, a Piotrek Stelmaszyk zajął drugie miejsce wykonując pracę plastyczną w kategorii „Plakat”. Wszyscy chłopcy otrzymali z rąk pana burmistrza Tomasza Szulca pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Naszym chłopakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.